Dzień dobry!

Tu Ola i Paweł, właściciele pracowni we.make.

Jest kilka spraw, o których chcielibyśmy napisać na samym początku.

Prywatnie jesteśmy małżeństwem i jest to najbardziej długoterminowy projekt jaki realizujemy. 

Pracę w tej branży zaczęliśmy w 2012 roku. Po zdobyciu wielu cennych doświadczeń w poprzednich firmach i pracowniach, w 2019 stworzyliśmy nasze własne studio i wierzymy, że była to jedna z najlepszych decyzji w naszym życiu. 

Obecnie we.make to nie tylko my – tworzy go grupa bardzo zdolnych projektantów, których wyjątkowa kreatywność i ogromne zaangażowanie umożliwiają ciągły rozwój i tworzenie coraz lepszych projektow.

Chcemy, żeby w we.make było pozytywnie, pięknie i twórczo. Zależy nam, żeby nasza praca miała realny wpływ na najbliższe otoczenie naszych Klientów, sprawiając, że ich życie będzie lepsze i wygodniejsze.

Aleksandra Hobler

Architektka o wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu i realizacji wnętrz domów, mieszkań, biur oraz obiektów komercyjnych. 

Studiowała architekturę na polskiej politechnice i portugalskim uniwersytecie. Design jest jej prawdziwą pasją. Istotne są dla niej emocje i więź, która naturalnie powstaje pomiędzy projektantem i klientami. 

Prywatnie – mama bliźniaków, niepoprawna optymistka i perfekcjonistka (z tym ostatnim stara się walczyć; póki co 1:0 dla perfekcjonizmu). 

Do każdej życiowej sytuacji jest w stanie dopasować odpowiedni cytat z serialu “Przyjaciele”. 

 

Paweł Jesionek

Z tak zwanego wykształcenia jest inżynierem budownictwa – niby nie żałuje, ale mówi, że drugi raz by sobie tego nie zrobił.

Zanim zaczął pracę we wnętrzach zdobył mocne doświadczenie w prowadzeniu inwestycji w firmach deweloperskich, ma uprawnienia budowlane i dyplom MBA.

Głęboko w sercu jest artystą, odkrył to krótko po zainstalowaniu programu do robienia wizualizacji architektonicznych.

Jeśli do nas zadzwonicie – prawdopodobnie odbierze on.  

Prywatnie – tata bliźniaków, pesymista, nieperfekcjonista (z dwiema ostatnimi cechami stara się walczyć, póki co przegrywa 0:2).

Nie cierpi oglądać filmów, wierzy w Internet, każdemu proponuje kawę.   

POROZMAWIAJMY

Zobaczmy czy do siebie pasujemy

Umów się z nami na niezobowiązującą rozmowę o Twoim projekcie.