Projekty mieszkań
i domów

100 % online !

ANKIETA, Wytyczne, inspiracje

Nie musisz się niczego obawiać, bo będziemy Cię prowadzić za rękę, ale musisz oczekiwać, że na początek mocno Cię rozpytamy o wiele mniej lub bardziej szczegółowych kwestii związanych z wnętrzem, które mamy zaprojektować.
Będzie nas interesował Twój styl życia, domowe zwyczaje wszystkich domowników. Będziemy gadać o ubraniach, butach, garnkach, miskach psa lub kota. Pogadamy o spotkaniach z przyjaciółmi, planach na najbliższą przyszłość.

No i zajrzymy na Pinterest, żeby wybrać inspiracje do wymarzonego mieszkania. Będzie super !!

BUDŻET, KOSZTORYS

Pieniądze to ważny temat. Niestety zazwyczaj nasi inwestorzy nie doszacowują swoich realizacji i zakładają zbyt optymistycznie koszty jego wykończenia.
Już na pierwszym spotkaniu rozmawiamy otwarcie o pieniądzach i o tym jak budżet może wpływać na proces realizacji. W dalszych etapach prac koncentrujemy nasze wysiłki na tym, żeby ciągle mieć nad kontrolę nad kwestiami finansowymi.

Na końcu naszej wspólnej pracy dostajesz od nas coś, dla czego rzeczywiście OPŁACA się z nami pracować - szczegółowy kosztorys przygotowany na bazie rzeczywistych ofert, które dla Ciebie uzyskaliśmy. Mając taki arkusz dokładnie widzisz jaki przewidujemy całkowity koszt realizacji, z czego się składa i jakie materiały i wyposażenie należy zamówić, żeby osiągnąć zakładany efekt.  

DOM_NYK-09

MODEL 3D

Wiemy, że często ciężko sobie wyobrazić układ mieszkania gdy się patrzy na płaski wydruk projektu. Ciężko wyobrazić sobie odległości, powierzchnie i przestrzeń gdy nie ma się jakiegoś bezpośredniego odniesienia.
Dlatego nasze projekty wykonujemy na szczegółowych modelach 3D - bazując na nich łatwiej nam rozmawiać o projekcie z Klientami. Bo po prostu wszystko na nich widać.

IMPONDERABILIA

Są takie rzeczy, które trudno nazwać, a jednak istnieją.

Nie wiadomo, co dokładnie sprawia, że nasze wnętrza są zawsze piękne i skrojone na miarę, nasi Klienci zadowoleni, a budżety nie są przy tym nadwyrężone.

Może to kwestia doświadczenia, które mamy. Może to kwestia nastawienia, może organizacji pracy. A może wszystkiego naraz. Nie wiadomo dlaczego, a jednak tak jest.

Chcesz darmową konsultację i ofertę?

Napisz do nas.
hello@wemake.pl

+48 696029912

Adres ul. Reszelska 10/6; 54-113 Wrocław

Email hello@wemake.pl