Uzyskaj indywidualną ofertę!

Wszystkie nasze projekty wyceniamy indywidualnie, nie mamy sztywnego cennika.
Jeśli chcesz poznać niezobowiązującą wycenę swojego projektu i porozmawiać o współpracy przy realizacji wnętrza Twojego domu, mieszkania lub biura 

– odezwij się do nas. 

Wypełnij formularz, zadzwoń lub napisz maila na hello@wemake.pl.

Odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe.

+48 696 029 912

hello@wemake.pl

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje projekt?

Nie mamy stałego cennika, wszystkie projekty wyceniamy indywidualnie. W wycenie bierzemy pod uwagę m.in. powierzchnię do zaprojektowania, liczbę pomieszczeń, szczególne oczekiwania Klientów, niezbędny zakres prac. 

Czy projektujecie i realizujecie mieszkania/domy "pod klucz"?

Nie realizujemy inwestycji w systemie 'pod klucz', ale w toku indywidualnych ustaleń możemy podjąć się szerszego zakresu koordynacji prac wykończeniowych.

Ile trwa projekt? Kiedy możemy go rozpocząć?

Zawyczaj projekty obejmujące projekt koncepcyjny, wykonawczy oraz zestawienie kosztorysowo-materiałowe zajmuje około 3-5 miesięcy (w zależności od wielkości projektu, koniecznego tempa pracy, ustaleń z Klientem itd. 

Czasem jesteśmy w stanie zrobić projekt szybciej, niekiedy uzgadniamy z Klientem, że będzie trwał dłużej. 

Zazwyczaj rozpoczęcie projektu w naszej pracowni trzeba poczekać kilka tygodni, więc zalecamy nie czekać na ostatnią chwilę tylko zarezerwować sobie termin już teraz. Wszystkie nasze projekty wyceniamy indywidualnie, nie mamy sztywnego cennika. 

Jeśli zastanawiasz się ile kosztuje projekt, konsultacja lub pełen nadzór nad Twoją inwestycją – napisz do nas. Wypełnij formularz na dole strony, zadzwoń lub napisz maila na hello@wemake.pl

W jaki sposób przebiega proces projektowy 100% online?

Przebiega dokładnie tak samo jak 'standardowo', tylko wszelkie osobiste spotkania odbywają się na platformie Google Hangouts lub Skype. 
Materiały, które opracowujemy są wykonane na tyle intuicyjnie, że jesteśmy w stanie je omawiać współdzieląc z Tobą widok naszego ekranu. To bardzo wygodne rozwiązanie. 
Nasze doświadczenia pokazują, że spotkania odbywane 'online' są nawet bardziej produktywne niż odbywane 'na żywo'. Przez to projekt przebiega szybciej, a my jesteśmy w stanie zaoferować Ci niższą cenę wykonania projektu. 

Jakie materiały są koniecznie do wyceny lub rozpoczęcia projektu?

Im więcej szczegółów nam prześlesz tym lepiej. 
Ale nawet jeśli nie masz jeszcze nic – napisz do nas. Ustalimy jakie informacje będą nam niezbędne i pomożemy Ci je uzyskać.

Czy oferujemy nadzór autorski?

Oczywiście, że tak – jeśli tego wymaga sytuacja – jesteśmy do Twojej dyspozycji w trakcie realizacji prac wykończeniowych.