Zależy nam, żebyś nie miał wątpliwości

Czego możesz oczekiwać?

Projektowanie wnętrz to dziedzina, w której liczą się szczegóły.
Przeczytaj czego możesz się spodziewać po współpracy z nami i co nas wyróżnia na tle innych pracowni projektowych. 

Indywidualne podejście

Nie mamy sztywnych pakietów z określoną ceną za metr kwadratowy. Przed przygotowaniem oferty będziemy chcieli z Tobą chwilę porozmawiać, żeby zebrać nieco więcej szczegółów dotyczących Twoich oczekiwań i indywidualnej sytuacji. 
Dzięki temu oferta będzie uszyta na miarę i dopasowana do tego co potrzeba, żeby osiągnąć wspólny cel.

Dokładny research

Po podpisaniu umowy spędzamy naprawdę sporo czasu na szczegółowej analizie potrzeb naszych Klientów. Rozpatrujemy wiele sytuacji i bierzemy pod uwagę oczekiwania wszystkich członków rodziny.

Omawiamy plany nieruchomości, inspiracje, możliwe kierunki stylistyczne, wstępne wybory materiałowe i budżet. 

Projektując chcemy być pewni, że trafimy w Twój gust. 

Detale

Nasza dokumentacja jest opracowywana z ogromną dbałością o detale. Stosujemy wysokiej jakości nowoczesne rozwiązania techniczne. 

Poprawki

Dokładnie omawiamy nasze propozycje z klientem i uwzględniamy w naszym procesie jedną lub dwie tury poprawek do zaprezentowanej koncepcji, aby finalny projekt spełniał oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Wizualizacje

W ramach projektu tworzymy wysokiej jakości fotorealistyczne wizualizacje zaprojektowanych pomieszczeń, dzięki którym otrzymujecie kompletny obraz tego, jak będą prezentować się Wasze wnętrza. 
Nasze doświadczenia jednoznacznie pokazują, że działając na takich wizualizacjach przyspieszamy proces projektowy i pomagamy Klientom łatwiej wyobrazić sobie oczekiwany efekt końcowy. 

Oferty wykonawców i dostawców

W ramach realizowanych projektów przygotowujemy szczegółową specyfikację przewidywanych materiałów, robót i wyposażenia.

Ale to nie wszystko – uzyskujemy dla Klientów indywidualne warunki cenowe u naszych partnerów – wykonawców i dostawców, którzy mogą kompleksowo zrealizować i wyposażyć inwestycję w bardzo konkurencyjnych cenach.

Nadzór autorski

Po zakończeniu prac projektowych nie przestajemy odczytywać wiadomości i odbierać telefonu. 

Wszystkie nasze projekty są objęte nadzorem autorskim, dzięki czemu nasi Klienci mają odpowiednie wsparcie w trakcie realizacji prac. 

Opieka nad inwestycją

Na życzenie naszych Klientów, wybrane inwestycje możemy objąć znacznie szerszą opieką nad realizacją, zapewniając kompleksową obsługę budowy wraz z jej koordynacją.

Proces projektowy

Każdy nasz projekt jest jedyny w swoim rodzaju. Dlaczego?

Bo nasze projekty tworzymy z myślą o Tobie i Twoich potrzebach.
Stawiamy na indywidualne podejście, elastyczność i wsłuchanie się w Twoje oczekiwania.
Dzięki temu każdy projekt jest unikalny i spełnia Twoje marzenia o idealnym wnętrzu. Oczywiście, nie zapominamy o trendach i inspiracjach, ale zawsze stawiamy na styl, który przetrwa próbę czasu.

Research

W naszym studiu projektowym proces badawczy jest kluczowy dla każdego projektu. Przeprowadzamy szczegółowe wywiady z naszymi Klientami, aby poznać ich preferencje i styl życia. Analizujemy inspiracje, aby zrozumieć, co ich przyciąga i czego unikają. Dzięki temu możemy zaproponować im projekty, które są nie tylko piękne, ale też funkcjonalne i odpowiadające na ich potrzeby.

Układ funkcjonalny

W przypadku, gdy istnieje taka potrzeba, jesteśmy w stanie dokonać korekt w projekcie architektonicznym, opierając się na rysunkach lub szkicach 2D. Wtedy rozmawiamy z Klientem o możliwych układach funkcjonalnych, starając się znaleźć rozwiązanie, które będzie dla niego najbardziej optymalne. Naszym celem jest dostarczenie projektu, który spełni wymagania przyszłych mieszkańców i zapewni im wygodne i funkcjonalne użytkowanie przestrzeni.

Koncept

Stawiamy na holistyczne podejście do projektowania wnętrz. Po zebraniu wszystkich potrzebnych informacji i uzgodnieniu inspiracji, tworzymy trójwymiarowe projekty, które uwzględniają właściwy układ funkcjonalny, propozycję kolorystyczną, oświetlenie oraz meble wolnostojące i zabudowy. Nasze projekty są dopracowane w każdym detalu, aby spełniać oczekiwania naszych wymagających Klientów.

Poprawki

Dokładnie omawiamy nasze propozycje z klientem i uwzględniamy w naszym procesie jedną lub dwie tury poprawek do zaprezentowanej koncepcji, aby finalny projekt spełniał oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Wizualizacje

W ramach projektu tworzymy fotorealistyczne wizualizacje zaprojektowanych pomieszczeń, dzięki którym otrzymujecie kompletny obraz tego, jak będą prezentować się Wasze wnętrza. 

Rysunki techniczne

Otrzymasz od nas komplet rysunków technicznych, które wspomogą wybranych przez Ciebie wykonawców i dostawców w realizacji naszych wspólnych planów.

Zestawienia materiałów, kosztorys

Do zaakceptowanej koncepcji przedstawiamy listę koniecznych materiałów i wyposażenia, które uwzględniliśmy w projekcie wraz z ich aktualnymi cenami.
Na większość tych elementów uzyskujemy preferencyjne oferty od naszych zaprzyjaźnionych długoletnich partnerów, dostawców i wykonawców.

Nadzór autorski

Z uwagi na to, że faza realizacji projektu jest jednym z kluczowych etapów w całym procesie, chcemy w tym czasie zapewnić nasze wsparcie.

Służymy radą, wyjaśniamy wątpliwości, a także pomagamy w rozwiązywaniu bieżących problemów, które pojawiają się na budowie. Wspieramy w procesie zamawiania materiałów oraz dobieraniu wykonawców i dostawców, aby zagwarantować jak najlepszą realizację projektu.

Czy jest jeszcze coś o co chciałbyś zapytać?

Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.