Projekty biur
i przestrzeni komercyjnych

Zobacz w jaki sposób pracujemy z klientami biznesowymi.

BRIEF

Zbieramy informacje, robimy research, przeprowadzamy rozmowy z zarządem, kierownictwem, pracownikami. Przyglądamy się panującym w firmie zwyczajom.
Interesują nas formalne procedury i całkiem nieformalne przyzwyczajenia załogi.
Nie interesuje nas wyłącznie uzyskanie dokumentu "brief.doc", interesuje nas wydobycie cennych informacji i prawdziwego sensu tego co mamy zrobić.

ZWINNY PROCES PROJEKTOWY
MODEL 3D

Jest dla nas oczywiste, że projektowanie to proces, któremu towarzyszą niemal nieustanne zmiany.
Jest więc dla nas oczywiste, że wszystkie zaangażowane strony muszą być w związku z tym możliwie elastyczne. My mamy taką elastyczność wpisaną w nasze standardy.

Nie zamykamy się w czterech ścianach na kilka miesięcy i nie przychodzimy z gotowym projektem, który odbiega od wyobrażeń naszego klienta.
Angażujemy Zamawiających w proces, spotykamy się, rozmawiamy, wprowadzamy kolejne wersje projektu - zmieniamy, korygujemy, nadbudowujemy, modyfikujemy modele, dopasowujemy się.

BUDŻET, KOSZTORYS

Panujemy nad nim, jest dla nas integralną częścią każdego projektu.
Staramy się go trzymać w ryzach. Wtedy kiedy trzeba - ograniczamy. Tam gdzie mamy możliwości - umiejętnie wykorzystujemy z korzyścią dla inwestora.

Klienci otrzymują od nas podsumowanie projektu w formie zestawienia z wyszczególnieniem wszystkich zaprojektowanych elementów wnętrza wraz z ich wyceną.
Zbieramy dla inwestorów najlepsze oferty i na ich podstawie obliczamy całkowity koszt realizacji.

DOWOZIMY tematy

Odbieramy telefony, oddzwaniamy, odpisujemy tak szybko jak się da.
Trzymamy się ustaleń, informujemy o napotkanych problemach.
Nie obiecujemy rzeczy niemożliwych.
Robimy wszystko, żeby nasi inwestorzy odczuli maksymalny profesjonalizm.
Bierzemy odpowiedzialność za nasze projekty. Jeśli inwestorzy sobie tego życzą, możemy obsługiwać realizację z pozycji design managera. Oferujemy nadzory autorskie, współpracę przy realizacji zamówień.

Co możemy dla Ciebie zrobić?
Napisz do nas.
hello@wemake.pl